Перерва

Лілія Гриневич прокоментувала указ про скасування шкільної форми

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявляє, що вчителі, учні та їх батьки мають право самі вирішувати, в якому одязі учні будуть відвідувати школу, а позиція Міносвіти вже кілька років полягає в тому, щоб вчителі, учні та батьки мали право визначатись, в якому одязі навчатимуться школярі.

“Фактично цей указ вже давно застарів і ми практично останнім часом ним не користувалися. Адже він прив’язував до нас певних зразків форми, до якихось тканин, з яких повинна виготовлятися форма”, – сказала Гриневич журналістам на конференції “Нова українська школа: успіхи та виклики першого року впровадження” у вівторок.

“Важливо, щоб цей одяг був комфортний, гігієнічний, з тканин, які “дихають”, щоб діти відчували себе вільно”, – додала Гриневич.

Міністр підкреслила, що рішення, яким чином буде визначатися приналежність учня до конкретного навчального закладу, залежатиме від самих шкіл.

“Хтось придумає безрукавку, на якій є емблема або знак приналежності до школи, а хтось визначить, що вони будуть носити ту, чи іншу форму”, – зазначила вона.

Нагадаємо, що Президент скасував указ від 1996 року “Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти”.

Back to top button