Нова українська школа (НУШ)

Лілія Гриневич допускає, що нова влада змінить законодавство у сфері освіти

Міністерка освіти та науки Лілія Гриневич допускає, що нова влада змінить законодавство у сфері освіти. Але водночас вона упевнена, що суспільство не дасть зупинити реформування освіти.

Про це Гриневич заявила на Міжнародній конференції з демократичної освіти в Києві, повідомляє Громадське.

«Велика кількість батьків та освітян вже знають смак Нової української школи. Я впевнена, що навіть якщо будуть бажання щось кардинально міняти — суспільство буде тиснути на політиків для того, щоби реформа продовжувалася», — прокоментувала міністерка можливість згортання освітніх реформ після зміни влади.

Водночас вона не виключає, що новий уряд захоче змінити законодавство в освітній сфері.

Гриневич також розповіла про допомогу Світового банку у питанні освіти.

«Зараз зі Світовим банком ми провели цілий раунд переговорів. Світовий банк готовий визначити освіту одним зі своїх пріоритетів, які вони будуть фінансувати довгими і дешевими позиками для України, які б могли пришвидшити цю реформу. Так само як у професійно-технічній освіті, у нас розпочато проект з Європейським інвестиційним банком і з Європейським Союзом», — сказала вона.

Очільниця МОН наголосила, що дуже важливо. аби нова влада продовжила ці проєкти та «не зруйнувала довіру».

Також Гриневич зазначила що МОН готує перехідні книги для своїх наступників, в яких вказує, що зробило за час своєї роботи, як має розвиватися реформа та які основи заклали для її реалізації у майбутньому.

Нагадаємо, що у МОН розробили проєкт програми ЗНО з математики на 2021 рік.

Back to top button