Здоров'яФізіологія

Лікарі розповіли, скільки можна сидіти за робочим столом

Офісні працівники повинні перебувати на ногах мінімум дві години протягом робочого дня, заявляє міжнародна група фахівців. Як передає The Telegraph , наприклад, в Британії люди сидять 60% часу. І 70% з них знаходяться в групі ризику через малорухливого спосіб життя.

Численні дослідження пов’язали довгі години, проведені сидячи, з ризиком серйозних захворювань (діабету, раку, хвороб серця, гіпертонії) і передчасної смерті. Коментує професор Джон Баклі: “Люди, які працюють в офісі, витрачають 65-75% свого часу, сидячи і 50% з цього часу люди подовгу сидять, без перерв, життєво необхідно рухатися, і робити це частіше ..”.

Згідно з новими директивами, людям з сидячою роботою слід проводити мінімум дві години на день стоячи. З часом тривалість можна збільшити до чотирьох годин. І, за словами експертів, інформація про небезпеку сидячої роботи потрібно поширювати серед колег. В ідеалі керівництво повинне впроваджувати здоровий спосіб життя, правильне харчування, заборону на куріння.

Також правильним буде, якщо працівники самі зможуть вирішувати, як і коли робити перерву в сидячій роботі. Ситуацію має поліпшити установка столів, які передбачають можливість сидіти або стояти (але довго стояти так само небезпечно, як і довго сидіти). А нетривалі прогулянки врятують від скелетно-м’язового болю і втоми.

Шкільне життя

Back to top button