Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Лікарі розповіли, скільки можна сидіти за робочим столом

Офісні працівники повинні перебувати на ногах мінімум дві години протягом робочого дня, заявляє міжнародна група фахівців. Як передає The Telegraph , наприклад, в Британії люди сидять 60% часу. І 70% з них знаходяться в групі ризику через малорухливого спосіб життя.

Численні дослідження пов’язали довгі години, проведені сидячи, з ризиком серйозних захворювань (діабету, раку, хвороб серця, гіпертонії) і передчасної смерті. Коментує професор Джон Баклі: “Люди, які працюють в офісі, витрачають 65-75% свого часу, сидячи і 50% з цього часу люди подовгу сидять, без перерв, життєво необхідно рухатися, і робити це частіше ..”.

Згідно з новими директивами, людям з сидячою роботою слід проводити мінімум дві години на день стоячи. З часом тривалість можна збільшити до чотирьох годин. І, за словами експертів, інформація про небезпеку сидячої роботи потрібно поширювати серед колег. В ідеалі керівництво повинне впроваджувати здоровий спосіб життя, правильне харчування, заборону на куріння.

Також правильним буде, якщо працівники самі зможуть вирішувати, як і коли робити перерву в сидячій роботі. Ситуацію має поліпшити установка столів, які передбачають можливість сидіти або стояти (але довго стояти так само небезпечно, як і довго сидіти). А нетривалі прогулянки врятують від скелетно-м’язового болю і втоми.

Шкільне життя

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*