Конспекти уроків географії 7 класУсі уроки географіїФайли

Країни Африки. Зв’язки України з державами Африканського континенту (7 клас. Географія. Нова програма)

Мета: поглибити та систематизувати знання учнів про населення та держави Африки; сформувати знання про особливості географічного положення та господарства окремих країн материка; формувати первинні вміння складати комплексну характеристику країни за допомогою тексту підручника та карт атласу; розвивати пізнавальний інтерес до життя народів світу, уміння працювати в малих групах, проводити аналогії, робити висновки; вдосконалювати компетентності в галузі використання ІКТ; виховувати толерантне ставлення до представників різних рас та народів, увагу, критичне мислення.

Обладнання: політична карта Африки, підручники, атласи, комп’ютер, мультимедійний проектор, мультимедійна презентація, дидактичні картки для роботи груп.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Очікувані результати: учні зможуть називати та показувати на політичній карті найбільші країни Африки; складати комплексну характеристику країн за планом; наводити приклади найбільш відомих об’єктів спадщини ЮНЕСКО на материку, зв’язків України з країнами континенту.

Усі конспекти уроків географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Країни Африки. Зв'язки України з державами Африканського континенту (7 клас. Географія. Нова програма) (Розмір: 25.6 KB, Завантажень: 1414)
Back to top button