день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Конфлікти між батьками відбиваються на дитині

Нове дослідження вчених з Південного Методистського Університету в Далласі показало: діти страждають від наслідків сварок і напружених відносин між батьками. Найчастіше батьки зривають на дітях злість через конфлікти з дружинами. Взаємини подружжя впливають на те, як кожен з них буде спілкуватися зі своєю дитиною, повідомляє Science World Report .

У дослідженні взяли участь 203 сім’ї. Учасники повинні були протягом 15 днів вести щоденники. В них батьки записували щоденну оцінку свого шлюбу і те, як вони спілкувалися з дитиною. Якщо в сім’ї був конфлікт, то відносини з дитиною в цей день теж були напруженими.

Вчені виявили відмінності в поведінці батьків і матерів. Коли в шлюбі щось не ладилося, матері вже на наступний день намагалися не вихлюпувати на дитину негативні емоції. Можна сказати, що вони “компенсували” сімейну напругу за допомогою дитини. Відносини між матерями і дітьми при подружніх конфліктах часто поліпшувалися. Для чоловіків була характерна зворотна ситуація. У сім’ях, де у мам відзначалися ознаки депресії, чоловіки продовжували зриватися на дітях навіть наступного дня.

  
Нове дослідження вчених з Південного Методистського Університету в Далласі показало: діти страждають від наслідків сварок і напружених відносин між батьками. Найчастіше батьки зривають на дітях злість через конфлікти з дружинами. Взаємини подружжя впливають на те, як кожен з них буде спілкуватися зі своєю дитиною, повідомляє Science World Report . У дослідженні взяли участь 203 сім'ї. Учасники повинні були протягом 15 днів вести щоденники. В них батьки записували щоденну оцінку свого шлюбу і те, як вони спілкувалися з дитиною. Якщо в сім'ї був конфлікт, то відносини з дитиною в цей день теж були напруженими. Вчені виявили відмінності в поведінці батьків і…

Оцінити

0