Головне

Комп’ютерні ігри підвищують інтелект

Комп'ютерні ігри підвищують інтелект
Комп’ютерні ігри підвищують інтелект
На думку фахівців, геймери здатні запам’ятати і відтворити значно більший обсяг інформації

Американські вчені з Університету Дьюка в штаті Північна Кароліна впевнені, що комп’ютерні ігри здатні підвищити рівень інтелекту.

На думку дослідників, любителі ігор швидше вирішують складні завдання і володіють високою швидкістю реакції. Фахівці провели експеримент за участю групи студентів, одні з яких були шанувальниками комп’ютерних ігор, а інші ставилися до них байдуже.

На спеціальному табло студентам демонстрували набір миготливих букв, кожна з яких з’являлася на екрані на одну десяту секунди. Після цього випробувані повинні були якомога швидше розповісти порядок розташування літер.

Результати геймерів перевершили результати студентів, що не захоплюються комп’ютерними іграми. Любителі ігор запам’ятовували значно більший обсяг інформації.

Проте, і ті й інші учасники експерименту однаково швидко забули, який тест їм давали. Як відзначають вчені, студенти зосередили увагу на завданні тільки на час тестування.

На думку фахівців, візуальний центр мозку у геймерів швидше робить обробку інформації, що надходить, так як зосередженість на комп’ютерних іграх розвиває зорово-моторну координацію.

Раніше вчені встановили, що комп’ютерні ігри жанру «екшн» можуть поліпшити деякі параметри зору .