Перерва

Колишня вчителька створила мобільний додаток , який змусить дітей телефонувати батькам

Колишня вчителька Шерон Стендіфірд (Sharon Standifird) створила мобільний додаток для Android із назвою Ignore No More. Він дає батькам змогу віддаленого блокування смартфону дитини.

Якщо батьки встановлять Ignore No More на телефон дитини і на свій, то зможуть обмежувати її доступ до пристрою, за умови, що та не відповідає на повідомлення або дзвінки. Дорослі прив’язують смартфон до аккаунту в додатку і задають спеціальне кодове слово, яким підтверджується блокування.

Якщо батько чи мати заблокують телефон дитини, то його екран погасне і більшість функцій (в тому числі інтернет, фотокамера, ігри) стануть недоступними. Аби відновити доступ до пристрою, дитині потрібно зателефонувати або відправити повідомлення батькам. Далі на смартфон дитини автоматично буде надіслане SMS із кодом розблокування.

Авторка мобільного додатка пропонує батькам встановити «адміністраторський контроль» над телефоном дитини, щоб вона не змогла видалити з нього Ignore No More.

Цей додаток є першим IT-проектом Шерон Стендіфірд. Її чоловік в ефірі телеканалу ABC розповів, що ідея програми спала його дружині на думку після того, як вона вкотре безрезультатно намагалася додзвонитися до їхнього сина. Сама Шерон не вміла програмувати, тому звернулася за допомогою до розробників.

Ті, хто вже скористався додатком, пишуть і позитивні, і негативні відгуки. Дехто каже, що вже сама загроза блокування змушує дитину частіше телефонувати. Інші пишуть, що програма працює некоректно і викликає технічні збої в інших функціях смартфона.

Зараз Ignore No More доступний лише для Android. Проте повідомляється, що найближчим часом програмка буде підтримуватися і на iOS.

Back to top button