ГоловнеПосібники-Книги

Книгою року назвали роман-міф про самотнього хлопчика

Кращою книгою року за версією британської премії Specsavers National Book Awards став роман Ніла Геймана “Океан в кінці дороги” (“The Ocean at the End of the Lane”). Про це повідомляється на сайті премії.

Роман Геймана здобув перемогу у відкритому інтернет-голосуванні, в якому читачі вибирали кращого з десяти переможців інших номінацій премії. “Океан в кінці дороги”, як повідомляється, суттєво відірвався за кількістю голосів від конкурентів – творів Малали Юсуфзай, Роберта Харріса, Кейт Аткінсон і автора дитячих книг Девіда Уоллиамса.

Геймана раніше визнали найкращим у категорії “Краща аудіокнига року” – аудіоверсію роману він записав сам.

Шортлист у кожній з номінацій Specsavers National Book Awards щорічно відбирають 50 експертів у галузі книговидавництва, представників книготорговельних мереж і літературних критиків. Переможців в окремих категоріях обирають голосуванням 750 академіків премії.

У 2012 році найкращою книгою року за версією Specsavers National Book Awards став роман Е Л Джеймс “50 відтінків сірого”. “Океан в кінці дороги” – останній роман Геймана, що вийшов в 2013 році. Це історія самотнього “книжкового” хлопчика, ім’я якого читач так і не дізнається, але в якому безпомилково вгадуються риси самого Ніла Геймана.

Back to top button