Головне

Кім Ір Сен розраховував дожити до 120 років

У КНДР існувала спеціально відібрана команда лікарів, яка намагалася домогтися того, щоб колишній лідер КНДР Кім Ір Сен дожив до 120 років. Як повідомляє південнокорейська газета «Чосон ільбо», про це розповідається в книзі колишньої керівниці цієї медичної групи Кім Со Ен, яка втекла на Південь.

За словами Кім Со Ен, Кім Ір Сен почав перейматися проблемою продовження власного життя у 65 років. У 1977 році він зібрав команду з кращих лікарів країни і поставив перед ними цю задачу. Вони вивчали вплив на довголіття понад 1700 трав, які використовуються в східній медицині.

Лікарі також вважали, що продовжити життя лідера зможе добре харчування і сміх. Тому Кім Ір Сен нібито постійно слухав виступи артистів, які його веселили. Для подібного роду розваг запрошувалися також маленькі діти.

При цьому здоров’ю Кім Ір Сена напрацювання лікарів не сильно допомагали. В кінці 1980-х років він страждав від церебрального атеросклерозу. У 78 років він став вимагати, щоб йому постійно переливали кров молодих людей, що в підсумку, на думку автора книги, змінило групу його крові з AB на B і погіршило стан його здоров’я.

Кім Со Ен з 1982 по 1992 рік займалася виключно питанням продовження життя північнокорейського лідера і деякий час керувала групою лікарів, об’єднаних цією ж метою. Потім вона втекла на Південь. У книзі лікаря, якій зараз 65 років, наводяться не тільки спогади про Кім Ір Сена, а й результати її роздумів про те, як продовжити собі життя. Вона дійшла висновку, що щоб дожити до 120 років, потрібно відмовитися від шкідливих звичок, дотримуватися дієти і багато сміятися.

Кім Ір Сен стояв біля основи КНДР і фактично одноосібно правив країною з 1948 по 1994 рік. Він є творцем державної ідеології Північної Кореї – чучхе. Він помер в 1994 році у віці 82 років. Його син, Кім Чен Ір, керував країною після нього і до своєї смерті в 2011 році у віці 70 років. Зараз при владі в КНДР знаходиться онук Кім Ір Сена Кім Чен Ин, якому близько 30 років (точних даних про дату його народження немає).

Back to top button