Перерва

Керівник Tesla Motors відкрив унікальну школу, куди відправив навчатися власних дітей

Засновник компанії Tesla Motors та SpaceX Ілон Маск відкрив незвичайну загальноосвітню школу, де нема розподілу за класами.

У освітній заклад із власним підходом до навчання Маск віддав п’ятьох своїх дітей.

Школу назвали “Ad Astra”, що з латинської мови перекладається – “До зірок”. Наразі у ній навчається 14 дітей, серед яких більшість – діти співробітників SpaceX .

Особливість інновації у тому, що школярів не розподіляють за класами, пише Inspired.

“Ні першого класу, другого класу або третього класу. Всі діти проходять навчання одночасно, як на заводській лінії складання”, – пояснив засновник Tesla Motors у інтерв’ю китайському телеканалу.

Він пояснив, що у “Ad Astra” вчать не використанню інструментів , а вирішенню проблем.

“Припустимо, ви вчите, як працюють двигуни. Традиційний підхід – почати з курсу по викруткам і гайковим ключам, тобто інструментам. Це дуже непростий спосіб. Набагато краще поставити питання так: у нас є двигун, як нам його розібрати? А, нам потрібна викрутка – ось як її використовувати. А тут ключ – ось навіщо він потрібний. Ось тоді релевантність інструментів стає очевидною”, – переконаний Маск. Керівник Tesla Motors зізнався, що для унікальної школи йому довелося переманити одного з колишніх викладачів його дітей. Наразі невідомо, скільки буде тривати навчання. Проте Маск планує збільшити кількість учнів до 20.

Back to top button