ГоловнеУчительська

Кандидат у міністри освіти Гриневич назвала свої першочергові завдання

Кандидат на посаду міністра освіти і науки, парламентарій від “Народного фронту” Лілія Гриневич назвала першочергові завдання у сфері освіти.

“Почнемо з того, що нам потрібно, нарешті, правильно завершити навчальний рік. Тобто там є такі завдання, які вимагають негайного вирішення. Наприклад, зараз існує загроза того, що вчасно діти не отримають атестати, не можна такого допускати”.

“Ми знаємо, які є проблеми з підручниками. Отже, зараз потрібно також налагодити, щоб нарешті був проведений тендер, пов’язаний з підручниками”, – додала політик.

“Є питання імплементації реформи вищої освіти, де необхідно доопрацювати частину нормативно-правової бази, яка є підзаконною для втілення закону “Про вищу освіту”, – зазначила вона.

“Крім того, ми закінчуємо доопрацювання закону “Про освіту”, який уже є в парламенті. І я вважаю, що нам терміново треба розпочати роботу над новими стандартами освіти”, – наголосила Гриневич.

“Ми готуємо зараз нові стандарти освіти для профільної старшої школи … І ще дуже проблемне місце сьогодні в освіті – це професійно-технічна освіта, з якою є серйозні питання щодо системи її фінансування. І нам треба стратегічно вибудувати нову модель багатоканального фінансування ПТУ” , – розповіла політик.

Back to top button