ГоловнеОсвіта і право

Кабмін ухвалив рішення, що дозволить без затримок виплатити заробітну плату вчителям

Кабінет Міністрів ухвалив рішення, що дозволить без затримок виплатити заробітну плату вчителям.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Пряма мова:

Сьогодні під час засідання Уряду ухвалено важливе рішення. З метою виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти та недопущення утворення кредиторської заборгованості ухвалено розпорядження КМУ щодо перерозподілу обсягу та розподілу резерву освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2022 році.

Перерозподіл видатків та розподіл резерву освітньої субвенції між місцевими бюджетами буде здійснено в обсязі понад 123 млн грн для міста Києва та окремих адміністративно-територіальних одиниць Вінницької, Волинської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Освітяни віддано тримають свій фронт. Завдяки наполегливості та професіоналізму вчителів освітній процес не зупиняється. Він триває під обстрілами, з фронту, в укриттях, без світла, в екстремальних умовах.

Вдячний колегам за підтримку надважливого рішення у забезпеченні педагогічних працівників стабільними виплатами заробітної плати попри складні умови.

Back to top button