день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Йогурт значно знижує ризик цукрового діабету 2 типу

Дослідники з Гарвардської школи громадського здоров’я з’ясували: всього однієї порції йогурту (близько 28 грамів) в день достатньо, щоб зменшити ризик на 18%. Споживання інших молочних продуктів на ризик не впливає. Ймовірно, таку користь організму приносять пробіотичні бактерії, що містяться в йогурті.

Вчені об’єднали результати трьох досліджень, в яких вивчався стан здоров’я і спосіб життя медичних працівників. Вони проаналізували дані 289 900 чоловік. Через якийсь час у 15156 учасників був виявлений діабет 2 типу.

Дослідники врахували такі чинники ризику, як дієта, наявність хронічних захворювань, вік і індекс маси тіла (ІМТ). Виявилося, високий рівень споживання йогурту пов’язаний з низьким ризиком розвитку діабету типу 2. Висновок підтвердився, коли автори провели мета-аналіз, що включав результати інших досліджень, опублікованих раніше.

Шкільне життя

  
Дослідники з Гарвардської школи громадського здоров'я з'ясували: всього однієї порції йогурту (близько 28 грамів) в день достатньо, щоб зменшити ризик на 18%. Споживання інших молочних продуктів на ризик не впливає. Ймовірно, таку користь організму приносять пробіотичні бактерії, що містяться в йогурті. Вчені об'єднали результати трьох досліджень, в яких вивчався стан здоров'я і спосіб життя медичних працівників. Вони проаналізували дані 289 900 чоловік. Через якийсь час у 15156 учасників був виявлений діабет 2 типу. Дослідники врахували такі чинники ризику, як дієта, наявність хронічних захворювань, вік і індекс маси тіла (ІМТ). Виявилося, високий рівень споживання йогурту пов'язаний з низьким ризиком розвитку діабету…

Оцінити

0