Головне

Історики представлять он-лайн проект про Другу світову та книгу, яка розвінчує 50 найпоширеніших міфів

Де он-лайн дізнатися головні факти та цифри про Другу світову? Що приховувала за міфами радянська пропаганда? В яких арміях світу воювали наші земляки у 1939—1945? Яким є український погляд на найбільше в світовій історії воєнне протистояння?

Український інститут національної пам’яті в рамках загальнонаціональних заходів вшанування 71 річниці завершення Другої світової війни у Європі запрошує всіх охочих дізнатись більше про український вимір цього глобального військового конфлікту за допомогою свого нового проекту – сайту Українська Друга світова.

До вашої уваги ґрунтовна підбірка матеріалів про бойові дії на території України, український визвольний рух, втрати України у Другій світовій війні, життя під нацистською окупацією, українців на фронтах Другої світової війни та багато іншого.

Як відомо, цьогорічні національні заходи пам’яті Другої світової будуть присвячені долі жінок у війні. Інформаційно-просвітницький проект «Війна не робить винятків. Жіночі історії Другої світової» розповідає про долі жінок у буремні воєнні часи – тих, хто боровся, чекав, опікувався родиною.

Нагадаємо, що разом із Європою та світом, Україна розпочне вшанування загиблих 8 травня – у день підписання капітуляції нацистською Німеччиною, і продовжить традиційно 9 травня.

Прес-служба Українського інституту національної пам’яті

Back to top button