Головне

Існування Windows Blue підтвердили офіційно

Стартовий екран Windows 8
Стартовий екран Windows 8
Корпорація Microsoft підтвердила існування Windows Blue – великого оновлення для операційної системи Windows 8, дані про яке раніше надходили з неофіційних джерел.

Про оновлення розповіла в офіційному блозі Windows Тамі Реллер (Tami Reller), яка відповідає в Microsoft за фінанси і маркетинг Windows. Вона пояснила, що оновлення вийде в 2013 році і що Blue – його кодова назва.

Реллер зазначила, що Blue стане продовженням Windows 8, але міститиме і нововведення. По-перше, з виходом оновлення розшириться список пристроїв для «вісімки» і з’являться апарати «нових форм-факторів». По-друге, в Blue з’являться функції, додані на прохання користувачів Windows 8. Про які саме функціях йде мова, поки не уточнюється.

Заяви Реллер відповідають чуткам про Blue, які раніше з’являлися в Мережі. Стверджувалося, що Microsoft випустить на базі Blue «маленьку», семидюймову версію планшета Surface, і допрацює інтерфейс Windows, надавши йому більш звичний для користувачів вигляд.

Зокрема, одна з ранніх збірок Blue, що потрапила в інтернет, дала привід припустити, що компанія поверне в ОС кнопку «Пуск», якої немає в Windows 8, і дозволить користувачам пропускати при завантаженні системи стартовий екран з «живими плитками».

Windows 8 вийшла в жовтні 2012 року. На сьогоднішній день Microsoft реалізувала сто мільйонів копій ОС. Попередня «операційка», Windows 7, за аналогічний період розійшлася приблизно таким же тиражем, проте за даними сервісу Net Applications, частка «вісімки» на ринку становить лише 3,8 відсотка, в той час як Windows 7 за перші півроку отримала 12 відсотків.

Back to top button