день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

“Інтерстеллар” рекомендують показувати на уроках фізики

Науково-фантастичні фільми подобаються глядачам, крім іншого, зачаровують картинками. Над тим щоб показати аудиторії, наприклад, переміщення героїв у Всесвіті, працюють у тому числі вчені. Іноді створені для розваги фільми можуть принести практичну користь.

Експерти впевнені, що фільм Крістофера Нолана “Інтерстеллар”, який вийшов в прокат в 2014 році, може стати хорошим посібником для уроків фізики в школі. Перш за все, завдяки унікальним зображенням червоточини або кротової нори, що дозволяє переміщатися в просторі.
Червоточина - Шкільне життя
Фільм буде гарною підмогою для учнів, які проходять загальну теорію відносності Ейнштейна, запевняють фізики на American Journal of Physics – провідного наукового журналу. Вчені дали оцінку науковим положенням, на яких заснований “Інтерстеллар», і прийшли до висновку, що вони коректні. На думку фізиків, це перший фільм, в якому червоточина, чорна діра і небесні об’єкти зображені відповідно до сучасних наукових уявленнь. Цього вдалося досягти завдяки залученню до роботи над фільмом великих фахівців, у тому числі Кіпа Торна, одного з найбільших сучасних фахівців з астрофізики.

Розроблений спеціально для картини комп’ютерний код дозволив створити унікальну модель червоточини, яка може бути використана не тільки для показу широкій аудиторії голлівудського фільму, а й для подальшого вивчення та проведення різних досліджень, зазначають автори статті. Творцям фільмів “Зоряний шлях» і «Зоряна брама» де також показані червоточини, розробити подібну модель не вдавалося.

Шкільне життя