день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Internet Explorer 10 впевнено лідирує за фішинг-безпекою

Компанія NSS Labs провела чергове тестування поширених браузерів на стійкість до фішинг-атак, а також шкідливим завантаженням. Основним напрямком тестування були сайти і програми, побудовані на принципах соціальної інженерії, як найбільш важкі до розпізнавання. Дослідженню піддалися актуальні на квітень 2013 версії браузерів Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera і Safari на операційній системі Windows 8.

Методика тестування включала в себе 754 зразка реального шкідливого ПЗ, що використовується на різних сайтах в Інтернеті. Браузери перевірялися протягом 28 днів, під час яких через всі браузери проводилися завантаження даних троянів в довільному порядку, після чого виводився відсоток “відбракованих” зразків шкідливого ПЗ. За результатами тестування перше місце впевнено зайняв Internet Explorer, блокувавши майже 100% загроз, обійшовши майже на 20% Google Chrome:

Internet Explorer 10 впевнено лідирує за фішинг-безпекою

Internet Explorer 10 впевнено лідирує за фішинг-безпекою

Інші браузери зовсім погано проявили себе в цьому тестуванні. Фахівці NSS Labs заявили, що перевага браузерів від Microsoft і Google полягає в спеціальних механізмів CAMP (захист від шкідливого ПЗ, незалежно від типу вмісту), які реалізовані в Application Reputation у Internet Explorer 10 і Download Protection у Chrome. Інші браузери подібних рішень не мають, завдяки чому їх стійкість до атак соціальної інженерії вкрай низька. Тим не менш, варто пам’ятати, що методики тестування у різних лабораторій відрізняються, тому і результати не завжди збігаються.