ГоловнеУчительська

Інтерактивні дошки, планшети, усі необхідні компоненти для сучасного навчання – це наше завдання,- Гройсман

Кабінет Міністрів України в рамках реалізації реформи освіти започатковує програму переобладнання перших-четвертих класів сучасними засобами освітнього процесу, виділяє на ці цілі 1 млрд грн, а також закладає в проект бюджету на 2018 рік подальше збільшення зарплат вчителям. Про це  сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ми закладаємо 1 млрд грн для модернізації програм 1-4 класів. Нам потрібне якісне забезпечення інформаційним продуктом. Наразі працюємо з декількома країнами, щоб закупити необхідний інформаційний продукт, адаптований до української системи навчання», – сказав Глава Уряду.

Він пояснив, що мета програми модернізації – забезпечити дітей інтерактивними засобами навчання й спілкування. «Інтерактивні дошки, планшети, усі необхідні компоненти для сучасного навчання – це наше завдання. З наступного року розпочинаємо. Я вважаю, що українська школа має стати цифровою. Технології треба впроваджувати у навчання. Ми маємо прекрасних дітей, учителів, маємо можливості зробити нашу країну успішною. Через високу якість знань, доступ до освіти, кожна дитина зможе відкрити свою індивідуальність і знайти своє місце у житті», – сказав Володимир Гройсман.

Глава Уряду, сьогодні, 1 вересня спільно з Київським міським головою Віталієм Кличком відкрили одну з київській шкіл, яка довгі роки вважалася довгобудом. В 2016 році влада знайшла кошти на відновлення й ремонт навчального закладу. Школа сформована як навчально-виховний комплекс: вона містить дитячий садок та гімназію.

«Ця школа укомплектована так, як має бути укомплектована кожна українська школа, – зазначив Глава Уряду. – Ми підготували і провадимо нову програму забезпечення початкової школи усім необхідним сучасним обладнанням, щоб діти-першокласники могли отримати якісні знання і стати успішними».

Прем’єр-міністр та Київський міський голова привітали школярів зі святом Дня знань та провели старшокласникам перший урок.

Довідково

За даними Міністерства освіти і науки України, цього року в Україні мають відкритися понад 20 нових шкіл для більш ніж 6 тис. учнів. Рекордсмен будівництва шкіл –  Львівська область, де в 8 нових школах зможуть навчатися  майже 1,5 тис. дітей. В Києві сьогодні відкрилися дві нові школи на 1380 учнів.

Back to top button