Головне

Intel хоче «підірвати» ринок планшетів бюджетними моделями

Intel хоче «підірвати» ринок планшетів бюджетними моделями
Intel хоче «підірвати» ринок планшетів бюджетними моделями
Технологічний гігант хоче зробити чергову спробу завоювання частки серед мобільних пристроїв. Для цього він планує перейти від топового сегмента в бюджетний і наповнити ринок ґаджетами ціною близько $ 100. Новинки можна очікувати в продажу вже до цих новорічних канікул , сказав виконавчий директор Intel Браян Кржаніч на недавньому форумі для розробників IDF.

Планшети за $ 100 не є дивиною – подібні ґаджети можна купити від багатьох виробників. Проте їх усіх об’єднує одна риса: погана продуктивність. Все через те, що вендорам потрібно заробляти на таких пристроях. Планшети з прийнятними можливостями, такі як Nexus 7 або iPad Mini, коштують значно дорожче. У той же час чіпи Intel володіють достатньою потужністю, щоб вплинути на бюджетний сегмент планшетів. А компанія може зробити на них знижку і заробляти мінімум, отримуючи прибуток за рахунок інших напрямів.

Експерти ресурсу Quartz вважають , що на такий крок Intel змушена піти, щоб завоювати собі місце на ринку планшетів. Адже сьогодні він вже повністю сформувався, і кожен виробник зайняв свою нішу. Однак якщо Intel запропонує бюджетний ґаджет, який зможе більше, ніж просто запускати браузер для серфінгу, тоді це зробить вплив на всіх. Люди почнуть купувати дешеві рішення Intel, що сприятиме швидкому прогресу в сегменті топових ґаджетів.

Подібна ситуація, коли Intel має стати локомотивом цілої індустрії, щоб втиснутися на готовий ринок, не нова. Раніше компанія просунула ініціативу повсюдного поширення Wi-Fi разом зі своєю платформою Centrino . Адже до цього бездротові модулі зустрічалися досить рідко. Однак коли Wi-Fi став доступний практично в кожному пристрої, повсякденне життя простих користувачів якісно змінилася.

Джерело: today.mts.com.ua

Back to top button