день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Ігри, насправді, не загрожують соціальною ізоляцією і проблемами з психікою

Відеоігри здатні покращувати настрій, знижувати рівень стресу і підвищувати самооцінку у молодих людей, говорять співробітники Квінслендського технологічного університету. За їх словами, якщо в ігри молода людина грає з родиною, тісний зв’язок батьків і дітей гарантована, передає Zee News .

Доктор Деніель Джонсон разом з колегами проаналізував 200 статей і звітів, щоб зрозуміти, як ігри впливають на благополуччя молодих людей. Виявилося, тип гри не має значення. Важливо те, як людина грає і з ким. Зокрема, спільні ігри підвищують активність мозку, поліпшують показники соціального благополуччя і посилюють зв’язок з іншими.

Тому кращий спосіб достукатися до підлітка – почати грати разом з ним. Однак обсесивне ставлення до ігор або просто занадто часті ігрові сесії негативно позначаються на психіці. Розвивається тривожність і безсоння. Якщо грати в міру, у людини покращиться емоційний регулювання, емоційна стабільність. Це цілком здоровий і правильний метод розслаблення та соціалізації.