Перерва

Хто буде проводити аудит школи

До проведення інституційного аудиту Державна служба якості освіти України, її територіальні органи можуть залучати осіб, які успішно пройшли сертифікацію педагогічних працівників та/або мають вищу кваліфікаційну категорію та/або педагогічне звання, а також у разі необхідності інших фахівців (експертів).

Інституційний аудит закладів спеціалізованої освіти проводиться з обов’язковим залученням представників відповідної сфери.

До складу експертної групи не може входити особа, яка має конфлікт інтересів відповідно до законодавства у сфері запобігання корупції.

За особами, які направляються для проведення інституційного аудиту, зберігається середня заробітна плата за основним місцем роботи.

Головою експертної групи призначається працівник Державної служби якості освіти України або її територіального органу, який несе персональну відповідальність за роботу експертної групи. Він здійснює розподіл обов’язків між членами експертної групи.

Кількість членів експертної групи визначається керівником органу, який проводить інституційний аудит, залежно від чисельності педагогічних працівників закладу освіти, стосовно якого проводиться інституційний аудит, але має бути не менше 3 осіб.

Докладніше читайте -››› Порядок проведення інституційного аудиту закладів  загальної середньої освіти (ПРОЕКТ)

Back to top button