ГоловнеУчительська

Гриневич: Моя мета – підняти вчителя по тарифній сітці зарплати вже в бюджеті 2017 року, і це персональний виклик

Глава Міністерства науки і освіти Лілія Гриневич в інтерв’ю НВ розповіла, що підняття зарплати вчителя у 2017 році є її персональним викликом на посаді міністра.

“Сьогодні зарплата шкільного вчителя вищої категорії нижча, ніж зарплата асистента викладача у виші, а це несправедливо. Моя мета – підняти вчителя по тарифній сітці зарплати вже в бюджеті 2017 року, і це персональний виклик. Крім того, з початку року зарплати бюджетникам вже підняли на 6%, восени вчителів чекає нове підвищення”, – сказала Гриневич.

Вона також розповіла, якою хотіла би побачити українську освіту через п’ять років.

“Я хотіла би побачити нові стандарти змісту освіти і велику електронну освітню платформу, куди може зайти будь-вчитель, батько і дитина, і знайти там для себе цікаві й сучасні освітні матеріали. Вчителі – з методик викладання, батьки і діти – з допоміжних матеріалів”, – сказала вона.

За словами міністра, без такого об’ємного ресурсу освіта в багатомільйонній країні ще довго буде відірваною від сучасності. “Якщо ми зробимо таку платформу – це буде наш реальний результат за п’ять років”, – підкреслила Гриневич.

Back to top button