Здоров'яХарчування

Груші визнані лікарями одним з найкорисніших продуктів

Про користь груші дієтологи говорять досить рідко, але вони переглянули свою точку зору. Виявляється, в грушах багато антиоксидантів, флавоноїдів і клітковини. При цьому в них немає жиру, холестерину і досить помірна калорійність, пише Medical News Today. На думку фахівців, груші сприяють зниженню ваги, зменшенню ризику раку, гіпертонії, діабету і хвороб серця, звичайно, при правильному харчуванні.

В одній середній груші (178 грамів) міститься 101 калорія, 27 грамів вуглеводів і 1 грам білка. Вона забезпечує 12% від денної потреби у вітаміні С, 10% – у вітаміні К, 6% – в калії. Також тут можна знайти трохи кальцію, заліза, магнію, рибофлавіну, вітаміну В6 і фолату. У грушах є й інші корисні речовини – каротиноїди, флавоноли і антоціани.

Не можна забувати про те, що груші багаті клітковиною. А вона покращує травлення, знімає запалення, модулює імунну відповідь, знижує вагу, так як забезпечує насичення на тривалий термін. Плюс, клітковина покращує серцево-судинний статус. Достатньо всього 10 грамів клітковини на день, щоб знизити рівень холестерину. Як довели дослідження, клітковина допомагає контролювати цукор і виводити токсини з тіла природним шляхом. А велика кількість води в грушах (84% води) дозволяє всій системі краще працювати.

Шкільне життя

Back to top button