Здоров'яФізіологія

Групові прогулянки корисні для здоров’я

Давно відомо, що ходьба допомагає залишатися у формі. Групові прогулянки сприяють формуванню позитивного ставлення до фізичної активності та обміну досвідом. Крім того, завдяки таким прогулянкам людина відчуває себе менш самотньою і ізольованою. Вчені з Університету Східної Англії проаналізували дані 42 досліджень. У них брали участь 2000 осіб з 14 країн. Учасники ходили на подібні прогулянки, які зазвичай тривали менше години.

Завдяки такому виду активності стан здоров’я добровольців значно покращився. Невеликі, але помітні зміни стосувалися загального рівня фізичної підготовки, артеріального тиску, серцевого ритму в стані спокою, дихальної системи, рівня холестерину, кількості жирової тканини та рівня депресії. Три чверті людей, що почали ходити на групові прогулянки, як правило, дотримувалися даного виду активності.

Вчені вважають, що лікарі повинні рекомендувати ходьбу своїм пацієнтам. Її перевага полягає в тому, що це простий і безпечний вид спорту. Багато добровольці, які брали участь у дослідженнях, страждали від різних захворювань, таких як діабет, артрит, депресія, ожиріння і хвороба Паркінсона, і ходьба допомогла їм зміцнити здоров’я.

Шкільне життя