день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Грубий начальник провокує виникнення конфліктів всередині колективу

Бос, який погано поводиться зі своїми підлеглими і не помічає їх успіхів, може значно погіршити продуктивність колективу. Своєю поведінкою він підвищує ворожість співробітників по відношенню один до одного.

Дослідники з Університету Західної Австралії вивчили 51 команду співробітників 10 фірм в Китаї. В командах було близько шести працівників, і всі вони займалися різною діяльністю, включаючи обслуговування клієнтів, технічну підтримку, а також наукові дослідження і розробки. Вчені оцінювали не фізичний вплив, а саме образи чи принизливі листи. Співробітники, постраждалі від цього, почували себе непотрібними і менше вкладалися в роботу команди. Це, в свою чергу, призводило до виникнення конфліктів.

Аналогічне дослідження було проведено в США. В ньому брали участь майже 300 осіб. Вчені з’ясували: негативний вплив образ і принижень на співробітників набагато сильніший, ніж передбачалося раніше. Дослідники вважають, що в разі виникнення такого конфлікту роботодавці повинні докласти всіх можливих зусиль для відновлення довіри і гармонії в команді.

  
Бос, який погано поводиться зі своїми підлеглими і не помічає їх успіхів, може значно погіршити продуктивність колективу. Своєю поведінкою він підвищує ворожість співробітників по відношенню один до одного. Дослідники з Університету Західної Австралії вивчили 51 команду співробітників 10 фірм в Китаї. В командах було близько шести працівників, і всі вони займалися різною діяльністю, включаючи обслуговування клієнтів, технічну підтримку, а також наукові дослідження і розробки. Вчені оцінювали не фізичний вплив, а саме образи чи принизливі листи. Співробітники, постраждалі від цього, почували себе непотрібними і менше вкладалися в роботу команди. Це, в свою чергу, призводило до виникнення конфліктів. Аналогічне дослідження було проведено…

Оцінити

0