Перерва

«Гру престолів» назвали самим «піратським» серіалом телесезону

«Гру престолів» назвали самим «піратським» серіалом телесезону
«Гру престолів» назвали самим «піратським» серіалом телесезону
Фентезі-сага «Game of Thrones» («Гра престолів») посіла перше місце за підсумками весняного сезону серед усіх телесеріалів, нелегально завантажуваних в Мережі. Про це повідомляє портал TorrentFreak. Мова йде тільки про фільми американського виробництва.

Найпопулярнішою стала перша серія третього сезону: її скачали більше 5,2 мільйона осіб по всьому світу. Загалом кількість нелегальних завантажень «Game of Thrones» зросла приблизно на 25 відсотків порівняно з минулим роком.

Друге і третє місце в рейтингу найбільш «піратських» серіалів сезону зайняли «The Big Bang Theory» («Теорія великого вибуху») і «How I Met Your Mother» («Як я зустрів вашу маму»). «The Big Bang Theory» встановив рекорд в 2,9 мільйона завантажень, а «How I Met Your Mother» – в 2,85 мільйона.

TorrentFreak також навів телевізійний рейтинг серіалів у США. Серіал «Game of Thrones» у пік телеперегляду дивилися 5,5 мільйона американців, «The Big Bang Theory» – 20 мільйонів, а «How I Met Your Mother» – 10,5 мільйона. У десятці найбільш піратських серіалів найпопулярнішим у телеаудиторії виявився «Modern Family» («Американська сімейка»).

Серіал «Game of Thrones» і раніше встановлював рекорди за кількістю нелегальних завантажень. Він став найпопулярнішим у інтернет-піратів серіалів за підсумками 2012 року. Кількість скачувань однієї серії досягало 4,28 мільйона. Самі творці «Game of Thrones» позитивно ставляться до популярності серіалу в Мережі. Режисер саги Девід Петрарка не раз заявляв, що піратські скачування приносять більше користі, ніж шкоди, оскільки створюють «культурний шум» навколо серіалу.

Back to top button