день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

«Гру престолів» назвали самим «піратським» серіалом телесезону

«Гру престолів» назвали самим «піратським» серіалом телесезону

«Гру престолів» назвали самим «піратським» серіалом телесезону

Фентезі-сага «Game of Thrones» («Гра престолів») посіла перше місце за підсумками весняного сезону серед усіх телесеріалів, нелегально завантажуваних в Мережі. Про це повідомляє портал TorrentFreak. Мова йде тільки про фільми американського виробництва.

Найпопулярнішою стала перша серія третього сезону: її скачали більше 5,2 мільйона осіб по всьому світу. Загалом кількість нелегальних завантажень «Game of Thrones» зросла приблизно на 25 відсотків порівняно з минулим роком.

Друге і третє місце в рейтингу найбільш «піратських» серіалів сезону зайняли «The Big Bang Theory» («Теорія великого вибуху») і «How I Met Your Mother» («Як я зустрів вашу маму»). «The Big Bang Theory» встановив рекорд в 2,9 мільйона завантажень, а «How I Met Your Mother» – в 2,85 мільйона.

TorrentFreak також навів телевізійний рейтинг серіалів у США. Серіал «Game of Thrones» у пік телеперегляду дивилися 5,5 мільйона американців, «The Big Bang Theory» – 20 мільйонів, а «How I Met Your Mother» – 10,5 мільйона. У десятці найбільш піратських серіалів найпопулярнішим у телеаудиторії виявився «Modern Family» («Американська сімейка»).

Серіал «Game of Thrones» і раніше встановлював рекорди за кількістю нелегальних завантажень. Він став найпопулярнішим у інтернет-піратів серіалів за підсумками 2012 року. Кількість скачувань однієї серії досягало 4,28 мільйона. Самі творці «Game of Thrones» позитивно ставляться до популярності серіалу в Мережі. Режисер саги Девід Петрарка не раз заявляв, що піратські скачування приносять більше користі, ніж шкоди, оскільки створюють «культурний шум» навколо серіалу.