день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Географічне положення. Дослідження та освоєння материка. Практична робота №5 (7 клас. Географія. Нова програма)

Тема: Географічне положення. Дослідження та освоєння материка. Практична робота №5. Позначення на контурній карті географічних об’єктів материка

Мета: сформувати знання про особливості географічного положення Південної Америки; поглибити та систематизувати знання про етапи відкриття та освоєння материка; вдосконалювати практичні вміння та навички характеризувати географічне положення материка; розвивати вміння виконувати способи раціональної навчальної діяльності: складати цілеспрямований опис об’єкта за типовим планом; виховувати пізнавальну активність, інтерес до вивчення теми, ініціативність.

Обладнання: фізична карта Південної Америки, підручники, атласи, шаблони, контурні карти, комп’ютер, мультимедійний проектор, мультимедійна презентація.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Очікувані результати: учні зможуть називати характерні ознаки географічного положення материка, дослідників материка; визначати географічні координати крайніх точок; знаходити та показувати на карті географічні об’єкти, що характеризують географічне положення Південної Америки.

Усі конспекти уроків географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Географічне положення. Дослідження та освоєння материка. Практична робота №5 (7 клас. Географія. Нова програма) (Розмір: 22.3 KB, Завантажень: 156)