ГоловнеУчительська

Гриневич: Українська незалежність борониться не тільки на східному фронті, незалежність твориться в кожній українській школі

Українська незалежність борониться не тільки на східному фронті, незалежність твориться в кожній українській школі і тому український Уряд добре розуміє свою відповідальність. Про це сказала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час урочистостей, присвячених Дню знань у Вороньківській загальноосвітній опорній школі І-ІІІ ступенів Бориспільського району Київської області.

“Мені приємно відзначити, що у Київський області створено 26 опорних навчальних закладів і було прийнято рішення головою обласної державної адміністрації і владою інвестувати, в першу чергу, в людину, в освіту. І це є справжній державницький підхід”, – підкреслила Лілія Гриневич.

Завдяки минулорічному розпорядженню Уряду,  ця опорна школа отримала 390 тис. грн. на оснащення сучасної матеріально-технічної бази. За ці гроші придбали 3 мультимедійні дошки, 4 документ-камери, 3 проектори, 4 телевізори та 7 ноутбуків. У рамках угоди між Китайською Народною Республікою та Кабінетом Міністрів України навчальний заклад також отримає 15 нових комп’ютерів.

“Я вважаю, що така хороша школа, якою є цей навчальний заклад, може бути зразком для сільської опорної школи, щоб кожна українська дитина, незалежно від того, де вона мешкає – у селі чи у місті – мала доступ до якісної освіти, освіти, яка необхідна потім, щоб реалізувати себе  у 21 столітті”, – зазначила Лілія Гриневич.

Також, на умовах співфінансування, ця школа отримала ще один автобус для підвезення дітей з 2 філій. Вже у минулому році до цієї школи підвозилось 25 учнів, зараз додатково підвозитимуться ще 59 школярів.

“На нас лежить велика відповідальність, адже ми одна з перших шкіл на Київщині, яка впроваджує цей серйозний проект опорної школи. І цю відповідальність ми маємо виправдати, зробити це гідно, бути прикладом того, щоб і в інших регіонах цей проект реалізовувався”, – підкреслив директор Вороньківськоїзагальноосвітньої опорної школи Сергій Марченко.

Також Лілія Гриневич привітала дітей, батьків та вчителів з початком нового навчального року та Днем знань, зазначила, що школа повинна виховувати розвинену особистість, громадянина-патріота та інноватора – людину, яка зможе впоратись з будь-якими життєвими та професійними проблемами.

“Я переконана, що школа повинна стати і бути дружньою до дитини. І саме тому ми оновили програми для учнів початкової школи і будемо працювати над наступними рівнями шкільної освіти. Наші діти мають бути сучасними і отримати потрібну для них освіту”, – наголосила Міністр освіти і науки України.

Загалом в цьому році по всій Україні запрацювали 142 опорні школи, до них підвозитимуться майже 14,5 тис. дітей. Для цього, станом на 28 серпня 2016 року, закупили 203 нових автобуси, не враховуючи тих, що вже були в школах.

Back to top button