ГоловнеУчительська

Гриневич: Цьогоріч шкільні підручники будуть безкоштовними

Фінансування закупівлі навчальних матеріалів для шкіл буде вестися навпіл з місцевими бюджетами, заявила глава Міносвіти.

У наступному навчальному році підручники для учнів українських шкіл будуть безкоштовними, заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. “Так, підручники будуть безкоштовними. Ви знаєте, що під час фінансово-економічної кризи, яка відбулася після Революції Гідності у нас був один рік, коли було фінансування підручників “50:50″. Зараз ми цю другу половину дофінансовуємо через місцеві бюджети. І цього навчального року діти знову отримають безкоштовні підручники”, – цитує заяву очільника Міносвіти “Укрінформ”.

За її словами, на сучасному етапі в Україні змінюється зміст і стандарти освіти, і зміст підручників буде змінюватися разом з ними.

Гриневич висловила сподівання, що вже з 1 вересня діти в початковій школі навчатимуться по оновлених програмах. Їх оновлення полягатиме у тому, що школярів “розвантажуватимуть” від зайвого, непотрібного теоретичного змісту, який “переобтяжує дитину і не відповідає її віковим особливостям”.

Back to top button