Учительська

Гриневич: директори самі можуть призначати своїх заступників і педагогічний склад

Згідно з проектом Закону, директори обиратимуться за конкурсом на 2 каденції – на 12 років максимум саме в цьому закладі освіти.

Це не виключає рішення директора стати керівником в іншому закладі освіти або перейти на іншу посаду.

Закон передбачає, що директори самі можуть призначати своїх заступників і педагогічний склад.

У проекті Закону передбачено, що кожен навчальний заклад муситиме оприлюднювати інформацію про надходження усіх коштів, а також їхнє призначення.

Особливо дражливою темою в цьому контексті є батьківські внески та відсутність прозорої системи їх використання і обліку.

Трапляються ситуації, коли держава виділяє кошти на заміну вікон у закладі, при цьому з батьків гроші збирають на ці ж цілі.

Після впровадження того, що пропонує Закон, батьки бачитимуть, скільки та на що витрачає кошти держава, а також зможуть контролювати використання своїх благодійних внесків.

Читати повністю 

Коментарів: 3

  1. Працюю 40 років , вища кваліфікаційна категорія, учитель фізики -12 років директором школи. Якщо пані Гриневич прочитає – рішення про надання самостійності школам- правильне, АЛЕ не на часі. Підготуйте спочатку кадри. Шановний міністре- Ви не уявляєте собі науковий-моральний-методичний-інтелектуальний рівень сучасного директорського корпусу. На мою думку значно простіше знайти людину на посаду завідуюючого відділом освіти- але цю людину слід призначати у міністерстві і тільки. Місцеві князьки постявлять бездарність. І ще- дайте посадовий оклад достойний і тоді знайдете достойних і кваліфікованих кандидатів. А поки що таке- директор -учитель історії, заступники – учитель фізкультури і початкових класів приходять на урок на тему випромінювання електромагнітних хвиль і …….-біда.

  2. Директор і тепер за гроші бере на роботу, а тих, хто не носить їй торби, цькує і виїдає. Хоч у райво можна було шукати справедливості. А тепер оточить себе такими,як сама, і будуть крутити свої справи. Години собі дописують, премію собі призначають, у заочнїй школі години собі всі пишуть. Було добре, стане ще краще! Міністри у шкільному болоті не були?

  3. Який дегенерат написав такий закон??? Директору – кадри в руки. Даю 10% гарантію, що педагогічні кадри тепер прийматимуться “по мордах”

Back to top button