Головне

Гриневич анонсувала затвердження оновлених програм для 5-9 класів (ВІДЕО)

Також для впровадження у 2018-2019 році вже розроблені оновлені навчальні плани для профільної школи в 10-11 класі. Про це повідомила Міністерка освіти Лілія Гриневич під час виступу в уряді.

Міністер освіти і науки Лілія Гриневич анонсувала затвердження у серпні нових навчальних програм для 5-9 класу. Про це вона сказала сьогодні, 9 червня, під час виступу в рамках Години запитань до уряду.

За її словами, МОН працює над оновленням навчальних програм. Наразі готується реформа Нової української школи. Готується новий стандарт. Але вони будуть запроваджуватися лише з 2018-2019 навчального року.

«Для нас важливо оновити процес навчання для тих дітей, які вже сьогодні є у школах. Минулого року ми працювали за оновленими програмами для 1-4 класу. Зараз ми представимо оновлені програми для 5-9 класу. Це відбувалося на відкритій платформі з пожвавленим обговоренням серед вчителів і вчених. Отримано 10 тис. пропозицій до змін. І ми представимо ці зміни. ?а серпневих конференціях буде остаточне їх затвердження та обговорення», — сказала Гриневич.

Крім того, як повідомила очільниця МОН, для впровадження в 2018-2019 навчальному році були розроблені оновлені навчальні плани для профільної школи в 10-11 класі.

Back to top button