Перерва

«Гру престолів» офіційно продовжили

«Гру престолів» офіційно продовжили
«Гру престолів» офіційно продовжили
Телеканал HBO офіційно анонсував четвертий сезон серіалу «Гра престолів» («Game of Thrones»). Повідомлення відповідного змісту з’явилося на сторінці серіалу в Twitter.

Інформація про те, що серіал буде продовжений, з’явилася в пресі на початку березня 2013 року. Однак тоді вона була неофіційною: зайнятий у фільмі актор Чарльз Денс на прес-конференції, присвяченій виходу другого сезону «Ігри престолів» на Blu-ray, проговорився про те, що учасники зйомок вже отримали сценарії шести нових серій. Тепер представники HBO офіційно заявили, що четвертий сезон дійсно з’явиться.

Серіал «Гра престолів» заснований на серії фентезійних романів «Пісня льоду і полум’я» Джорджа Мартіна. Пілотна серія була показана на HBO в квітні 2011 року. В ефір вже встигли випустити два повних сезони, кожен з яких включав по десять серій. 31 березня 2013 відбувся прем’єрний показ першої серії третього сезону «Ігри престолів».

В одному з недавніх інтерв’ю Мартін заявив, що HBO також планує зняти серіал-пріквел до «Гри престолів». У письменника є ряд повістей, дія яких розгортається в тому ж світі, але за 100 років до подій, описаних в основному циклі. Саме ці книги і повинні стати основою для фільму-пріквела.

Back to top button