АнонсГоловне

Google пропонує українським школярам намалювати дудл

Інтернет-пошуковик Google оголосив про початок конкурсу “Дудл для Google” серед українських школярів. Робота-переможець з’явиться на головній сторінці української версії Google 7 лютого 2014.

Взяти участь у конкурсі може будь-який школяр з України у віці від 5 до 17 років. Учаснику пропонується намалювати власний логотип Google на тему: “Україна моєї мрії”.

Роботи будуть оцінюватися у трьох вікових категоріях: від 5 до 9 років, від 10 до 13 років і від 14 до 17 років. Кожен учасник має право направити тільки одну роботу.

Оцінювати роботи учасників “Дудл для Google” буде таке журі: лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, українська художниця Євгенія Гапчинська, ілюстратор Владислав Єрко, поет Івана Малкович, гімнастка Катерина Серебрянська та майстер пісочної анімації Ксенія Симонова.

Журі конкурсу відбере кращі роботи у трьох категоріях, з яких художники-дудлери компанії Goоgle виберуть одного переможця.

Школа, в якій навчається переможець конкурсу “Дудл для Google”, отримає нагороду у розмірі 50 тисяч гривень на модернізацію.

Підписані роботи з дозволом від батьків або опікуна можна надсилати до 30 грудня 2013 року на електронну адресу: d4g.robota @ gmail.com або поштою за адресою: м. Київ, а / с 88, “Дудл для Google”.

  
Back to top button