день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Google пропонує українським школярам намалювати дудл

Інтернет-пошуковик Google оголосив про початок конкурсу “Дудл для Google” серед українських школярів. Робота-переможець з’явиться на головній сторінці української версії Google 7 лютого 2014.

Взяти участь у конкурсі може будь-який школяр з України у віці від 5 до 17 років. Учаснику пропонується намалювати власний логотип Google на тему: “Україна моєї мрії”.

Роботи будуть оцінюватися у трьох вікових категоріях: від 5 до 9 років, від 10 до 13 років і від 14 до 17 років. Кожен учасник має право направити тільки одну роботу.

Оцінювати роботи учасників “Дудл для Google” буде таке журі: лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, українська художниця Євгенія Гапчинська, ілюстратор Владислав Єрко, поет Івана Малкович, гімнастка Катерина Серебрянська та майстер пісочної анімації Ксенія Симонова.

Журі конкурсу відбере кращі роботи у трьох категоріях, з яких художники-дудлери компанії Goоgle виберуть одного переможця.

Школа, в якій навчається переможець конкурсу “Дудл для Google”, отримає нагороду у розмірі 50 тисяч гривень на модернізацію.

Підписані роботи з дозволом від батьків або опікуна можна надсилати до 30 грудня 2013 року на електронну адресу: d4g.robota @ gmail.com або поштою за адресою: м. Київ, а / с 88, “Дудл для Google”.