Головне

Google Chrome навчився відкривати файли Microsoft Office

Google Chrome навчився відкривати файли Microsoft Office
Google Chrome навчився відкривати файли Microsoft Office
Google випустив бета-версію розширення, яке дозволяє відкривати файли Microsoft Office всередині веб-браузера Chrome. Крім зручності, компанія запропонувала поліпшену безпеку.

Google випустив розширення для Chrome, яке дозволяє відкривати файли Microsoft Office у вікні веб-браузера. Для того щоб скористатися новою можливістю, необхідно встановити бета-версію Chrome і розширення Chrome Office Viewer .

Користувачі отримують не тільки можливість заощадити час, а й захист від шкідливого коду, який може міститися у файлах Office. «Як і у випадку з веб-сторінками і PDF, ми помістили функцію в ізольоване середовище. Тому зловмисники не можуть отримати доступ до персональних даних або стежити за вами, використовуючи скомпрометовані файли Office», – повідомляється в блозі Google.

Нова можливість доступна як власникам ПК на базі Windows, так і користувачам комп’ютерів Apple Mac. Вона дозволяє переглядати файли Word, Excel і PowerPoint.

Поки розширення Chrome Office Viewer знаходиться на етапі бета-тестування. Коли планується випустити фінальну версію, розробники не уточнили.

Зазначимо, що можливість перегляду файлів Office раніше з’явилася у веб-браузері Chrome, що входить до складу операційної системи Chrome OS.

Перша версія Google Chrome з’явилася у вересні 2008 р. Згідно Net Applications, у березня 2013 р. настільної версії веб-браузера Chrome належало 16,45% світового ринку (третє місце після Internet Explorer і Firefox).

  
Back to top button