ГоловнеОсвіта і право

Голова ВР: У бюджеті, який повернувся до нас, мінус понад 4 млрд гривень по освіті

У парламенті триватиме дискусія щодо підвищення зарплат вчителям, адже освіта має бути одним з пріоритетів в Державному бюджеті України на 2021 рік. Про це заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, передає пресслужба Апарату Верховної Ради України.

“У бюджеті, який повернувся до нас, мінус понад 4 млрд гривень по освіті. Для мене це велике питання. Мені здається, що сьогодні треба було б сконцентровувати позиції на трьох ключових напрямках: медицина, освіта та економіка. І, безумовно, збройні сили, оскільки йде війна”, — зазначив він в ефірі одного з телеканалів.

За його словами, Міністерство освіти і науки України отримувало завдання від комітету з питань освіти, науки та інновацій надати концепцію підвищення заробітної плати вчителям на наступний рік.

“Але віз і нині там. У парламенті триває достатньо жорстка дискусія. Я впевнений, вона буде продовжуватися. Лобісти інтересів вчителів в парламенті точно є, достатньо потужні. Що буде залежати від мене — я також готовий долучитися і допомогти профільному комітету”, — додав Разумков.

Нагадаємо, згідно з проєктом Держбюджету-2021 загальні видатки на освіту становлять 6,6% від внутрішнього валового продукту. Про це повідомив очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Back to top button