день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Фізично активні люди живуть довше

Підтримка хорошої фізичної форми допомагає запобігти інфаркту міокарда і позитивно позначається на здоров’ї людей з ішемічною хворобою серця, йдеться в новому дослідженні.

Дослідники з університету Джона Хопкінса проаналізували дані більш ніж 9800 дорослих з ішемічною хворобою серця і дійшли висновку, що регулярні фізичні навантаження на 75% знижують ризик смерті від різних причин. І це незважаючи на те, чи піддавався пацієнт процедурі стентування або шунтування – одним із сучасних методів відновлення прохідності судин.

Отримані дані підкреслюють важливість фізичних навантажень та фітнесу для людей з ішемічною хворобою серця, а також свідчать про те, що не варто нехтувати ними в молодому віці.

«Наші результати показують, що збільшення фізичної активності відповідно до програм реабілітації можуть бути ефективним доповненням до лікарської терапії, спрямованої на запобігання ускладнень, пов’язаних із захворюванням коронарних артерій, – коментує провідний автор дослідження доктор Майкл Блаха. – Ми сподіваємося, що результати нашої роботи допоможуть людям усвідомити важливість регулярних фізичних навантажень і використовувати їх в якості першої лінії допомоги для зниження ризику смертності і поліпшень якості життя».

Автори дослідження також рекомендують не забувати про важливість фізичної активності і для здорових людей. Сидяча робота і відсутність необхідного навантаження можуть негативно відбитися на здоров’я в майбутньому.