Конспекти уроків хімії 7 класУсі уроки хіміїФайли

Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції та явища, що їх супроводжують (7 клас. Хімія)

Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції та явища, що їх супроводжують.

Мета уроку: Повторити і поглибити знання про фізичні та хімічні явища: з’ясувати істотні відмінності фізичних і хімічних явищ; сформувати поняття про хімічні реакції і умови їх протікання за експериментальними даними; розвивати в учнів уміння активно оволодіти знаннями, застосовувати їх; продовжувати розвивати інтерес учнів до вивчення хімії; навчити учнів систематизувати здобутті знання, узагальнювати, робити висновки; формувати науковий світогляд на основі знань про фізичні та хімічні явища.

Обладнання та матеріали: пробірки, штатив, сірники, спиртівка, пінцет, скальпель, парафінова свічка, вода, мідний дріт, аркуш паперу, стрічка магнію, питна сода, оцтова кислота; натрій сульфат; барій хлорид.

Базові поняття та терміни: фізичні та хімічні явища, ознаки хімічних реакцій, умови виникнення та перебігу реакцій, вихідні речовини (реагенти) та продукти реакції.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Форми роботи:

  • розповідь;
  • демонстраційні досліди;
  • робота з опорними схемами, таблицями;
  • виконання тестових завдань.
Завантажити: Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції та явища, що їх супроводжують (7 клас. Хімія) (Розмір: 158.0 B, Завантажень: 352)
Back to top button