день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Фізична активність впливає на роботу мозку дитини

IQ дитини - Шкільне життяВ рамках дослідження, результати якого були опубліковані в журналі Frontiers in Human Neuroscience, група вчених на чолі з Лорою Чеддок-Хейман (Laura Chaddock-Heyman), науковим співробітником Іллінойського університету в Урбана-Шампейн, з’ясувала, що більш фізично активні діти мають великі обсяги білої речовини порівняно з їх менш активними однолітками. Ті ділянки головного мозку, де були виявлені великі обсяги білої речовини, відповідають за увагу і пам’ять і відіграють основну роль в утворенні зв’язків між різними областями мозку.

Це дослідження стало першим дослідженням, в рамках якого було доведено зв’язок між фізичною активністю дітей і якістю білої речовини їх головного мозку. Попередні дослідження були присвячені вивченню окремих утворень в головному мозку, таких як гіпокамп, який відповідає за пам’ять, а також впливу фізичних вправ на їх розміри і об’єм. В рамках свого нового дослідження Чеддок-Хейман і її колеги довели, що фізичний розвиток, який став результатом регулярних фізичних вправ, може також призвести до інших сприятливих змін в головному мозку, зокрема до поліпшення якості білої речовини, яка відповідає за перенесення сигналів нейронів в різні його ділянки.

Однак вченим поки не вдалося з’ясувати, чи існує прямий зв’язок між збільшенням щільності білої речовини і більш високим IQ або більш високими шкільними оцінками. За словами Чеддок-Хейман, у своєму дослідженні вчені не ставили перед собою мету перевірити когнітивні здібності учнів, хоча результати більш ранніх досліджень довели зв’язок між якістю білої речовини і здібностями до математики, наприклад. «Цілком можливо, що відмінності в якості білої речовини, які стали відображенням фізичного стану, зумовлюють відмінності в когнітивних здібностях, – зазначила вона. – Але поки це всього лише припущення ».

Шкільне життя

  
В рамках дослідження, результати якого були опубліковані в журналі Frontiers in Human Neuroscience, група вчених на чолі з Лорою Чеддок-Хейман (Laura Chaddock-Heyman), науковим співробітником Іллінойського університету в Урбана-Шампейн, з'ясувала, що більш фізично активні діти мають великі обсяги білої речовини порівняно з їх менш активними однолітками. Ті ділянки головного мозку, де були виявлені великі обсяги білої речовини, відповідають за увагу і пам'ять і відіграють основну роль в утворенні зв'язків між різними областями мозку. Це дослідження стало першим дослідженням, в рамках якого було доведено зв'язок між фізичною активністю дітей і якістю білої речовини їх головного мозку. Попередні дослідження були присвячені вивченню окремих…

Оцінити

0