Головне

Firefox обзавівся новим менеджером завантажень

Кнопка менеджера завантажень в Firefox
Кнопка менеджера завантажень в Firefox
Компанія Mozilla у вівторок, 2 квітня, випустила нову версію браузера Firefox – Firefox 20. Про нововведення у браузері розповідається в офіційному блозі Mozilla.

Firefox 20 отримав новий менеджер завантажень. Тепер користувач може переглянути інформацію про останні завантажені файли, натиснувши кнопку на панелі навігації. Нове вікно при цьому відкриватися не буде – дані відображаються поверх відкритої в даний момент вкладки.

Щоб відкрити менеджер завантажень повністю, потрібно натиснути на посилання «Показати всі завантаження» або вибрати пункт “Завантаження” в основному меню.

По-друге, в Firefox 20 доопрацьований режим приватного перегляду. Раніше, коли користувач створював «конфіденційне вікно», Firefox закривав відкриті до цього моменту вкладки, а потім, після виходу з приватного режиму, відновлював їх. Тепер вкладки залишаються відкритими – ніяких дій над ними браузер не робить.

У приватному режимі браузер не зберігає куки та історію і не веде журнал пошуку і журнал завантажень. Mozilla рекомендує використовувати режим «для пошуку подарунка на день народження» або «для роботи з декількома поштовими акаунтами».

По-третє, Mozilla додала в браузер додаткові інструменти для боротьби з «завислими» плагінами. Якщо плагін не відповідає протягом 11 секунд, Firefox запропонує користувачеві перезапустити його. Перезавантажувати весь браузер при цьому не буде потрібно.

Нарешті, версія Firefox для Android почала підтримувати пристрої з процесорною архітектурою ARMv6. До них відносяться, серед інших, смартфони HTC Legend, HTC Hero і Samsung Galaxy Q. Крім цього, в браузері для Android з’явилася можливість створювати «конфіденційні вкладки».

Firefox 20 можна завантажити з сайту проекту. Доступні версії для Windows, OS X, Linux і Android. Наступна версія браузера, Firefox 21, повинна вийти 14 травня. За даними сервісу StatCounter , на частку Firefox припадає близько 20 відсотків світового ринку браузерів; він поступається за популярністю Internet Explorer і Google Chrome.

Back to top button