Головне

Firefox дозволить закривати всі вкладки праворуч від основної

Firefox дозволить закривати всі вкладки праворуч від основної
Firefox дозволить закривати всі вкладки праворуч від основної
У збірках наступних версій Firefox помічена цікава функція Close Tabs to the Right, що викликається з контекстного меню після натискання лівої кнопки миші. Як зрозуміло з назви, вона дозволяє закривати всі вкладки, що знаходяться праворуч від активної.

Подібна турбота про користувачів могла б здатися надмірною, якби не одна обставина: це дійсно полегшує життя веб-серферам. Адже майже у всіх браузерах (і Firefox тут не виняток) при переході по посиланнях з поточної сторінки нові сторінки відкриваються на вкладках праворуч. В результаті їх може накопичитися досить велика кількість, а в певний момент виникне необхідність закрити їх. Без функції Close Tabs to the Right дану операцію доводиться виконувати окремо для кожної вкладки.

Примітно, що в системах, де використовується зворотна розкладка справа-наліво, Firefox запропонує пункт меню Close Tabs to the Left, оскільки вкладки в цих випадках відкриваються ліворуч від основної.

Залишається додати, що аналогічна функція вже реалізована в Chrome. У фінальних збірках Firefox новинка з’явиться приблизно через 2,5-3 місяці.

Back to top button