день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Firefox дозволить закривати всі вкладки праворуч від основної

Firefox дозволить закривати всі вкладки праворуч від основної

Firefox дозволить закривати всі вкладки праворуч від основної

У збірках наступних версій Firefox помічена цікава функція Close Tabs to the Right, що викликається з контекстного меню після натискання лівої кнопки миші. Як зрозуміло з назви, вона дозволяє закривати всі вкладки, що знаходяться праворуч від активної.

Подібна турбота про користувачів могла б здатися надмірною, якби не одна обставина: це дійсно полегшує життя веб-серферам. Адже майже у всіх браузерах (і Firefox тут не виняток) при переході по посиланнях з поточної сторінки нові сторінки відкриваються на вкладках праворуч. В результаті їх може накопичитися досить велика кількість, а в певний момент виникне необхідність закрити їх. Без функції Close Tabs to the Right дану операцію доводиться виконувати окремо для кожної вкладки.

Примітно, що в системах, де використовується зворотна розкладка справа-наліво, Firefox запропонує пункт меню Close Tabs to the Left, оскільки вкладки в цих випадках відкриваються ліворуч від основної.

Залишається додати, що аналогічна функція вже реалізована в Chrome. У фінальних збірках Firefox новинка з’явиться приблизно через 2,5-3 місяці.