Здоров'яХарчування

Фахівці розповіли, як змусити дітей їсти овочі

За словами вчених з Техаського університету A&M, потрібно подавати овочі з тим, що діти не дуже люблять. Так, якщо на тарілці лежать овочі і гамбургер, який подобається дітям, ймовірність того, що дитина проігнорує овочі, висока. Більш виграшне поєднання – броколі і хот-дог. При такому розкладі діти в дослідженні з’їдали більше 50% овочів, передає The Daily Mail.

Дослідники проаналізували дані майже 8500 учнів початкових шкіл США. Найчастіше у шкільних їдальнях годували курячими нагетсами із зеленою квасолею. У цьому випадку учасники залишали на тарілці більше двох третин овочів. Коли ту ж квасолю подавали з менш популярними серед дітей м’ясними “пальчиками” добровольці з’їдали багато овочів.

Якщо дітям пропонували китайські булочки на пару, вони вживали дві третини овочів. А коли на обід був сендвіч-рол, овочів учасники з’їдали всього 14%. Також вчені з’ясували: страви з картоплі учасники їли найохочіше, і на тарілці майже нічого не залишалося. Правда, якщо в парі з картопляними кульками йшов гамбургер, діти не доїдали чверть порції.

Шкільне життя

Back to top button