Здоров'яПсихологія

Фахівці розповіли, що таке “помилковий здоровий спосіб життя”

Люди часто брешуть не тільки оточуючим, а й собі, думаючи, що ведуть здоровий спосіб життя. Однак це далеко від істини, пише The Times of India . Яскравий приклад: людина не вживає алкоголь увесь тиждень і дає собі волю на вихідних. Але дослідження показало: такий режим завдає удар печіці. За даними Університету Техасу, люди середнього віку, що випивають на вихідних в режимі 4-5 напоїв за 2 години, в два рази частіше помирали в наступні після дослідження 20 років, у порівнянні з тими, хто пив щодня в помірних кількостях.

Що стосується харчування, то Північно-західний університет виявив дивовижну особливість. Люди думають, що, з’ївши в першій половині дня корисні продукти, отримують право піти в фастфуд в другій половині дня. Але калорійність раціону все одно зростає. До речі, кола, незалежно від того, це звичайна або дієтична содова, підвищує ризик хвороб серця на 43%, крім збільшення ваги, відзначає Університет Майамі.

Те саме з сигаретами. Навіть кілька сигарет, що викурюються в вихідні, дають зниження артеріальної функції і припливу крові протягом усього тижня, каже Університет Джорджії. В свою чергу, Університет Пенсільванії підкреслює: сон так само важливий, як і відсутність шкідливих звичок. Його співробітники довели, що шестигодинний нічний сон призводить до зниження уважності. Якщо людина спить менше 8 годин, у нього підвищується ризик ожиріння, хвороб серця, раку, а його робоча пам’ять починає на 15% гірше працювати.

Back to top button