день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Фахівці розповіли, що таке “помилковий здоровий спосіб життя”

Люди часто брешуть не тільки оточуючим, а й собі, думаючи, що ведуть здоровий спосіб життя. Однак це далеко від істини, пише The Times of India . Яскравий приклад: людина не вживає алкоголь увесь тиждень і дає собі волю на вихідних. Але дослідження показало: такий режим завдає удар печіці. За даними Університету Техасу, люди середнього віку, що випивають на вихідних в режимі 4-5 напоїв за 2 години, в два рази частіше помирали в наступні після дослідження 20 років, у порівнянні з тими, хто пив щодня в помірних кількостях.

Що стосується харчування, то Північно-західний університет виявив дивовижну особливість. Люди думають, що, з’ївши в першій половині дня корисні продукти, отримують право піти в фастфуд в другій половині дня. Але калорійність раціону все одно зростає. До речі, кола, незалежно від того, це звичайна або дієтична содова, підвищує ризик хвороб серця на 43%, крім збільшення ваги, відзначає Університет Майамі.

Те саме з сигаретами. Навіть кілька сигарет, що викурюються в вихідні, дають зниження артеріальної функції і припливу крові протягом усього тижня, каже Університет Джорджії. В свою чергу, Університет Пенсільванії підкреслює: сон так само важливий, як і відсутність шкідливих звичок. Його співробітники довели, що шестигодинний нічний сон призводить до зниження уважності. Якщо людина спить менше 8 годин, у нього підвищується ризик ожиріння, хвороб серця, раку, а його робоча пам’ять починає на 15% гірше працювати.

  
Люди часто брешуть не тільки оточуючим, а й собі, думаючи, що ведуть здоровий спосіб життя. Однак це далеко від істини, пише The Times of India . Яскравий приклад: людина не вживає алкоголь увесь тиждень і дає собі волю на вихідних. Але дослідження показало: такий режим завдає удар печіці. За даними Університету Техасу, люди середнього віку, що випивають на вихідних в режимі 4-5 напоїв за 2 години, в два рази частіше помирали в наступні після дослідження 20 років, у порівнянні з тими, хто пив щодня в помірних кількостях. Що стосується харчування, то Північно-західний університет виявив дивовижну особливість. Люди думають, що, з'ївши…

Оцінити

0