Батькам

Фахівці не рекомендують купувати журнали для батьків

Багато молодих батьків, бабусі і дідусі шукають в таких журналах корисні підказки. Однак вчені з Американської академії педіатрії виявили: в цих журналах є не тільки цінні статті, а й небезпечні рекламні оголошення. Майже в кожному шостому оголошенні дослідники помітили порушення. 59% з них піддавали життя дитини ризику, пише Psych Central .

Наприклад, в деяких оголошеннях на фото були немовлята, які сплять на животі. Тим часом, згідно з рекомендаціями Американської академії педіатрії, маленькі діти повинні спати на спині. Це знижує ймовірність синдрому раптової дитячої смерті. Фахівці вивчили найпопулярніші в США журнали для батьків за 2009-2014 роки. Дослідників цікавили оголошення, в яких рекламувалися товари для дітей.

Вчені хотіли з’ясувати, як часто ці оголошення суперечили рекомендаціям Американської академії педіатрії. Приклади включали рекламу небезпечних препаратів, іграшок (припустимо, ходунків або батутів для немовлят), фото дітей без шолома на велосипеді або без рятувального жилета на воді, а також малюків, які вживали їжу, якою вони могли вдавитися. Велика кількість порушень викликало занепокоєння у дослідників, адже реклама, як відомо, сильно впливає на поведінку людей.

Back to top button