Головне

Facebook запустить свій пошуковик

Facebook запустить свій пошуковик
Facebook запустить свій пошуковик

Засновник найбільшої соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг повідомив, що в його компанії працюють над власною «соціальною» пошуковою системою.

За його словами соціальна мережа «у деякій мірі» має намір увійти у бізнес інтернет-пошуку.

Чутки про плани Facebook зайнятися онлайн-пошуком ходять вже кілька років. У березні цього року стало відомо про таємний проект в соцмережі, в якому працюють два десятки осіб, а очолює секретний відділ колишній інженер-програміст Google Ларс Расмуссен.

Мета проекту — поліпшити пошук за статусами, замітками, відеороликами та іншим контентом на сайті, а також за контентом в Мережі, який був відзначений кнопкою Like. Зараз пошук по Facebook базується на технології Bing від Microsoft. Він дозволяє знаходити друзів і сторінки брендів, але нездатний обробляти складні запити.

Цукерберг заявив, що користувачі щоденно вводять у Facebook мільярд пошукових запитів, при цьому компанія не докладає майже ніяких зусиль у цій галузі. Через деякий час, зазначив він, ситуація зміниться.

За словами Цукерберга, пошукова система зможе знаходити не тільки друзів, сторінки брендів і програми, але і відповідати на запитання людей. «Які з моїх друзів чи друзів друзів працюють в компанії, в якій хотів би працювати я?», — навів приклад такого запиту глава Facebook. Терміни запуску нового сервісу він не назвав.

Джерело: news.dt.ua

Back to top button