Головне

Facebook подолав позначку у мільярд користувачів

Facebook подолав позначку у мільярд користувачів
Facebook подолав позначку у мільярд користувачів
За весь час існування соцмережі в неї завантажили 219 мільярдів фотографій і 22 мільярди разів прослухали 62,6 мільйона пісень. З лютого 2009 року, коли з’явилася кнопка Like («Мені подобається»), її натиснули більше, ніж 1,13 трильйона разів.

Щомісячна аудиторія соціальної мережі Facebook перевищила позначку в мільярд користувачів. Про це написав творець соцмережі Марк Цукерберг, пише “Дзеркало тижня. Україна”.

Він висловив сподівання, що коли-небудь його ресурс об’єднає решту світу.

У зв’язку з досягненням Facebook опублікувала документ, в якому вказана основна статистика щодо ресурсу. Зокрема, в ньому йдеться, що за весь час існування соцмережі в неї завантажили 219 мільярдів фотографій і 22 мільярди разів прослухали 62,6 мільйона пісень. З лютого 2009 року, коли з’явилася кнопка Like («Мені подобається»), її натиснули більше, ніж 1,13 трильйона разів.

Facebook була запущена в 2004 році. Перші 100 мільйонів користувачів зареєструвалися в соцмережі у 2009 році, а до літа 2010 року у Facebook було зареєстровано вже 500 мільйонів осіб.

18 травня соціальна мережа розмістила свої акції на біржі за ціною 38 доларів за штуку. Незабаром після виходу на IPO вартість акцій Facebook почала різко знижуватися і за станом на третє жовтня склала менше 22 доларів.