Конспекти уроків географії 11 класУсі уроки географіїФайли

Етапи розвитку географічної оболонки, її складових та уявлень про неї. Закономірності еволюції географічної оболонки, її горизонтальна і вертикальна диференціація (11 клас. Географія)

Тема: Етапи розвитку географічної оболонки, її складових та уявлень про неї. Закономірності еволюції географічної оболонки, її горизонтальна і вертикальна диференціація

Мета уроку: актуалізувати знання про географічну оболонку та основні етапи її розвитку; виявити закономірності її еволюції; познайомитися з особливостями вертикальної і горизонтальної диференціації географічної оболонки; поглиблювати вміння користуватися джерелами географічної інформації.

Обладнання: підручник, атлас, довідники, таблиця «Етапи розвитку географічної оболонки», схема «Географічна оболонка».

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Ключові поняття: географічна оболонка, добіогенний етап, біогенний етап, антропогенний етап, вертикальна диференціація, горизонтальна диференціація.

Усі конспекти уроків географії на сайті «Шкільне життя»

 

Завантажити: Етапи розвитку географічної оболонки, її складових та уявлень про неї. Закономірності еволюції географічної оболонки, її горизонтальна і вертикальна диференціація (11 клас. Географія) (Розмір: 99.5 KB, Завантажень: 179)
Back to top button