день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Етапи розвитку географічної оболонки, її складових та уявлень про неї. Закономірності еволюції географічної оболонки, її горизонтальна і вертикальна диференціація (11 клас. Географія)

Тема: Етапи розвитку географічної оболонки, її складових та уявлень про неї. Закономірності еволюції географічної оболонки, її горизонтальна і вертикальна диференціація

Мета уроку: актуалізувати знання про географічну оболонку та основні етапи її розвитку; виявити закономірності її еволюції; познайомитися з особливостями вертикальної і горизонтальної диференціації географічної оболонки; поглиблювати вміння користуватися джерелами географічної інформації.

Обладнання: підручник, атлас, довідники, таблиця «Етапи розвитку географічної оболонки», схема «Географічна оболонка».

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Ключові поняття: географічна оболонка, добіогенний етап, біогенний етап, антропогенний етап, вертикальна диференціація, горизонтальна диференціація.

Усі конспекти уроків географії на сайті «Шкільне життя»

 

Завантажити: Етапи розвитку географічної оболонки, її складових та уявлень про неї. Закономірності еволюції географічної оболонки, її горизонтальна і вертикальна диференціація (11 клас. Географія) (Розмір: 99.5 KB, Завантажень: 43)