Батькам

Експерти вимагають захистити маленьких дітей від ґаджетів

За словами фахівців з компанії Childwise, майже кожна десята дитина молодше 4 років грає в ігри або дивиться телепередачі на планшеті, лежачи в ліжку. А батьки прекрасно знають, що це негативно впливає на здоров’я дитини. Дослідники опитали більше тисячі тат і мам дітей у віці від 6 місяців до 4 років, пише The Daily Mail.

Дослідження показало: дошкільнята все частіше заходять в додатки з мобільних телефонів батьків. При цьому у багатьох вже є свої електронні пристрої. 7% дітей дивляться телевізор вночі (на 4% більше, ніж торік). Крім того, минулого року діти витрачали на перегляд телепередач 2,4 години, а в цьому – 2,6 години.

73% дітей молодше 4 років користуються комп’ютерами і мобільними телефонами в порівнянні з 27% в 2012 році. У 29% дошкільнят є свій планшет. Торік цим могли похвалитися тільки 27%. Діти в основному дивляться на планшетах телепередачі і відео, грають в ігри і користуються додатками.

Майже 50% дошкільнят, принаймні, раз у житті користувалися додатками. Більше ніж кожен третій робить це щотижня. Крім того, у 30% маленьких дітей є ігрова приставка. Дослідники вкрай стурбовані такими результатами. Вони вважають, що батьки не повинні дозволяти дітям занадто часто користуватися ґаджетами.

Шкільне життя

Back to top button