Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Експерти вимагають захистити маленьких дітей від ґаджетів

За словами фахівців з компанії Childwise, майже кожна десята дитина молодше 4 років грає в ігри або дивиться телепередачі на планшеті, лежачи в ліжку. А батьки прекрасно знають, що це негативно впливає на здоров’я дитини. Дослідники опитали більше тисячі тат і мам дітей у віці від 6 місяців до 4 років, пише The Daily Mail.

Дослідження показало: дошкільнята все частіше заходять в додатки з мобільних телефонів батьків. При цьому у багатьох вже є свої електронні пристрої. 7% дітей дивляться телевізор вночі (на 4% більше, ніж торік). Крім того, минулого року діти витрачали на перегляд телепередач 2,4 години, а в цьому – 2,6 години.

73% дітей молодше 4 років користуються комп’ютерами і мобільними телефонами в порівнянні з 27% в 2012 році. У 29% дошкільнят є свій планшет. Торік цим могли похвалитися тільки 27%. Діти в основному дивляться на планшетах телепередачі і відео, грають в ігри і користуються додатками.

Майже 50% дошкільнят, принаймні, раз у житті користувалися додатками. Більше ніж кожен третій робить це щотижня. Крім того, у 30% маленьких дітей є ігрова приставка. Дослідники вкрай стурбовані такими результатами. Вони вважають, що батьки не повинні дозволяти дітям занадто часто користуватися ґаджетами.

Шкільне життя

  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*