Здоров'яФізіологія

Експерти радять тренуватися рано – вранці, до сніданку

Це дозволить скинути більше ваги. Деякі дослідження показували, що тренування вранці на голодний шлунок підвищують витривалість, роблять людину енергійною, прискорюють обмін речовин і дають ріст м’язової маси. Було встановлено: пік м’язової сили припадає на проміжок з 2 години ночі до 6 ранку. Приблизно в той же час зростають показники зорово-моторної координації і роботи легенів. При цьому ризик травм вкрай малий.

Ще в 2010 році вдалося з’ясувати, що подібні тренування дозволяють спалити більше жирових відкладень. Зараз це питання було піднято знову. Вчені зібрали групу добровольців, яким протягом 6 тижнів належало споживати на 30% більше калорій, ніж зазвичай. Людей розбили на три групи.

Перша група вела малорухливий спосіб життя і набрала 3 кілограми, а також отримала інсулінову стійкість. Друга група тренувалася після сніданку і набрала приблизно 1,5 кілограма. У неї теж фіксувалися відхилення в рівні інсуліну. А ось третя група займалася перед сніданком. Це дозволило їй зберегти початкову вагу і рівень інсуліну, притому, спалюючи більше калорій протягом дня.

Шкільне життя