Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Експерти радять тренуватися рано – вранці, до сніданку

Це дозволить скинути більше ваги. Деякі дослідження показували, що тренування вранці на голодний шлунок підвищують витривалість, роблять людину енергійною, прискорюють обмін речовин і дають ріст м’язової маси. Було встановлено: пік м’язової сили припадає на проміжок з 2 години ночі до 6 ранку. Приблизно в той же час зростають показники зорово-моторної координації і роботи легенів. При цьому ризик травм вкрай малий.

Ще в 2010 році вдалося з’ясувати, що подібні тренування дозволяють спалити більше жирових відкладень. Зараз це питання було піднято знову. Вчені зібрали групу добровольців, яким протягом 6 тижнів належало споживати на 30% більше калорій, ніж зазвичай. Людей розбили на три групи.

Перша група вела малорухливий спосіб життя і набрала 3 кілограми, а також отримала інсулінову стійкість. Друга група тренувалася після сніданку і набрала приблизно 1,5 кілограма. У неї теж фіксувалися відхилення в рівні інсуліну. А ось третя група займалася перед сніданком. Це дозволило їй зберегти початкову вагу і рівень інсуліну, притому, спалюючи більше калорій протягом дня.

Шкільне життя

Це дозволить скинути більше ваги. Деякі дослідження показували, що тренування вранці на голодний шлунок підвищують витривалість, роблять людину енергійною, прискорюють обмін речовин і дають ріст м'язової маси. Було встановлено: пік м'язової сили припадає на проміжок з 2 години ночі до 6 ранку. Приблизно в той же час зростають показники зорово-моторної координації і роботи легенів. При цьому ризик травм вкрай малий. Ще в 2010 році вдалося з'ясувати, що подібні тренування дозволяють спалити більше жирових відкладень. Зараз це питання було піднято знову. Вчені зібрали групу добровольців, яким протягом 6 тижнів належало споживати на 30% більше калорій, ніж зазвичай. Людей розбили на три…

Оцінити

0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*