день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Єдиний спосіб зберегти користь броколі при готуванні

Вважається, що для збереження користі продуктів потрібно готувати їх будь-яким способом, крім смаження. Однак це не так. Принаймні, якщо справа стосується броколі.

При варінні або навіть розігріванні у мікрохвильовій печі броколі втрачає свої корисні властивості. Єдина можливість зберегти користь броколі – приготувати її на пару. 3-4-хвилинна обробка парою не тільки не руйнує корисні речовини, що входять до складу овоча, але ще і підсилює їх позитивний ефект, встановили співробітники Університету Іллінойсу.

У броколі міститься сульфорафан, речовина, що запобігає розвитку раку. Для формування сульфорафана потрібно мірозінази. Якщо овоч варити або гріти в мікрохвильовці хоча б 1 хвилину, то мірозінази руйнуються.

Вчені також дали пораду, з чим броколі є корисніше всього. Це гірчиця, редис, рукола, васабі та овочі сімейства хрестоцвітих – всі вони підсилюють користь капусти, пише The Daily Mail.