день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Двох хвилин достатньо, щоб побороти негативний ефект сидячого способу життя

Не секрет, що малорухливий спосіб життя завдає важкого удару здоров’ю. Це четверта за поширеністю причина смерті в світі від неінфекційних захворювань. За словами медиків, якби люди вставали на дві хвилини щогодини, це змінило б ситуацію, передає The Sydney Morning Herald .

Згідно з офіційними рекомендаціями, слід проявляти фізичну активність мінімум 30 хвилин в день. І стратегія “2 хвилини в годину” дозволяє наблизитися до даного показника. Такий висновок був зроблений за підсумками трирічного спостереження за 3243 добровольцями, що носили акселерометри. Співробітники медшколи Університету Юти і Університету Колорадо встановили: якщо людина просто стояла ці дві хвилини, то різниці не було ніякої. А ось швидка прогулянка, приємні клопоти в саду або прибирання знижували ризик смерті на 33%.

В ідеалі до описаної активності потрібно додати 2,5 години на тиждень помірних за інтенсивністю тренувань. При цьому кожна година, проведена на стільці, забирає у людини 22 хвилини життя. А ось кожну годину фізичних вправ додає 90 хвилин життя. Це логічно: людський організм створений для того, що бути активним.

Шкільне життя